#@ New HelioJET - GUN-01-20-50 - Spray Gun G-7, (3-8 GPM), w/ 20 inch barrel
#@ New HelioJET - GUN-01-20-50 - Spray Gun G-7, (3-8 GPM), w/ 20 inch barrel - Find out more reviews of HelioJET - GUN-01-20-50 - Spray Gun G-7, (3-8 GPM), w/ 20 inch barrel.
Product Description
HelioJET - GUN-01-20-50 - Spray Gun G-7, (3-8 GPM), w/ 20 inch barrel
From HelioJET
Product Details
  • Brand: HelioJET
  • Number of items: 1
  • Dimensions: 1.00" h x 6.00" w x 25.00" l, 1.90 pounds