#@ New Excell PWZC164000 4,000 PSI 390cc Honda GX390 Gas Powered Pressure Washer - Find out more reviews of Excell PWZC164000 4,000 PSI 390cc Honda GX390 Gas Powered Pressure Washer.
Product Description
Excell 4000 PSI pressure washer features a powerful Honda GX390 OHV engine. Unit is also equipped with a professional tri-plex Comet pump. 12-Inch pneumatic tires allow for easy maneverability, and the high pressure hose extends a lengthy 50-foot for tough to reach cleaning projects.
Excell PWZC164000 4,000 PSI 390cc Honda GX390 Gas Powered Pressure Washer
From Ex-Cell
Product Details
- Lawn & Patio
- Brand: Ex-Cell
- Model: PWZC164000
- Dimensions: 32.00" h x 28.75" w x 25.50" l,