#@ New Proforce PWC102350 2,350 PSI 2.3 GPM 163CC MagnaForce Gas Powered Pressure Washer
#@ New Proforce PWC102350 2,350 PSI 2.3 GPM 163CC MagnaForce Gas Powered Pressure Washer - Find out more reviews of Proforce PWC102350 2,350 PSI 2.3 GPM 163CC MagnaForce Gas Powered Pressure Washer.
Product Description
The Pro Force 2350 PSI pressure washer is an excellent item for the home owner and light professional user. It is great for cleaning driveways, sidewalks, house siding, decks, equipment and a long list of other items.
Proforce PWC102350 2,350 PSI 2.3 GPM 163CC MagnaForce Gas Powered Pressure Washer
From ProForce
Product Details
  • Lawn & Patio
  • Brand: ProForce
  • Model: PWC102350
  • Dimensions: 22.64" h x 16.34" w x 24.21" l,